Представники Донецького обласного відділення ВГО «ВААП» відстоюють інтереси автомобільних перевізників

23 січня 2014 року відбулося засідання експертно-апеляційної ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Одним з пунктів даного засідання був розгляд скарги ФОП «Мамедов Д.Г.» щодо підстав прийняття Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті наказу від 17.12.2013 № 1007 в частині анулювання ліцензії серії АГ № 504875 від 25.02.2011 з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами.

Під час розгляду вказаної скарги виступили делегати від автомобільних перевізників Донецької області щодо критичної ситуації на ринку пасажирських перевезень в області. Голові експертно-апеляційної ради при Держпідприємництві України Бродському М.Ю. було вручено звернення від автомобільних перевізників Донецької області щодо неправомірної діяльності на ринку автомобільних перевезень ФОП «Мамедов Д. Г.».

Для вивчення ситуації на ринку автомобільних перевезень Донецької області Голова Держпідприємництва України Бродський М.Ю. провів переговори з делегацією автомобільних перевізників Донецької області та членами експертно-апеляційної ради, які брали участь у перевірці даного перевізника.

Заслухавши пояснення сторін, Бродський М.Ю. запропонував Мамедову Д.М. зустрітися та провести переговори з Головою Донецького обласного відділення ВГО «ВААП» Долматовим О.І. з метою знайдення компромісу та зняття напруги на ринку пасажирських перевезень в області. У разі не вирішення даного питання Бродський М.Ю. пообіцяв втрутитися в ситуацію і вжити заходів для наведення порядку на ринку пасажирських автомобільних перевезень Донецької області.