До відома автоперевізників! Лист щодо законопроекту №10004 від 05.02.2019

До громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» надійшли звернення з більшості регіонів України щодо прийнятого 04 червня 2019 року в першому читанні Проекту Закону «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» (№10004 від 05.02.2019 року), яким передбачається збільшення штрафу, за безпідставну відмову від пільгового перевезення громадян, до 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Автоперевізники України вважають, що прагнення посилити відповідальність за перевезення пільгової категорії громадян повинно вирішуватись комплексно – посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні та чіткої організації відшкодування збитків за даний вид перевезень.

Враховуючи звернення автоперевізників, Президент ГО «ВААП», народний депутат України Шкіря І.М. звернувся з листами до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та Голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Кожем’якіна А.А.