Вийшов з друку черговий номер журналу «Укравтотранс»

Радi Вам повідомити, що вийшов новий номер офіційного видання Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників журналу «Укравтотранс».№8(17)-2014

Читайте у номері:
Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників продовжує активну роботу з нормалізації ситуації у пасажирському сегменті. Так, у Міністерстві інфраструктури відбулася робоча зустріч керівництва ВГО «ВААП» та федерації «УКРАВТОТРАНС» з Міністром інфраструктури Максимом Бурбаком. Які рішення були прийняти ? Про це – на сторінках нашого часопису.

Наші автори проаналізували ринок автокредитування і статистику придбання нової техніки в Україні. Також ми розповімо Вам, як не стати легкою здобиччю несумлінних партнерів по бізнесу.

У рубриці «Життя регіонів» про проблеми автотранспортників в Кіровоградській, Львівській, Рівненській та Закарпатській областях.

У розділі «Техника та ПММ» ми ознайомимо з новинками військової автотехніки в Україні: яскраві авторські фото з професійним описом.

Про це, а також про багато інших цікавих подій– на сторінках 17-го номера нашого журналу

Нагадуємо також, що розпочата передплата на 2015 рік. Ви можете передплатити журнал Укравтотранс в будь-якому відділенні Укрпошти, передплатний індекс 68593, або безпосередньо через центральний офіс ВГО «ВААП» за тел. (044) 5174431.

avto_17_obl_1

You must be logged in to post a comment Login