Робоча зустріч з керівниками автопідприємств та ОПАС Полтавської області

16 травня 2017 року Керівник апарату – начальник управління по роботі з регіонами ГО «ВААП» Логутов К.В. та заступник керівника юридичного управління Роговський І.В. відвідали Полтавщину з робочим візитом.

Проведено зустріч з автоперевізниками області та керівництвом Полтавського ОПАС. Обговорювалось ряд проблемних питань, у тому числі боротьба з «нелегальними» перевізниками, питання сертифікації автостанцій,  тарифної політики, відсутності компенсації за пільгові перевезення та ін. Окремо було піднято питання щодо перспектив розвитку автомобільних перевезень в регіоні  та  про Проект Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року в цілому.

Поступило ряд пропозицій, у тому числі стосовно включення до Стратегії ряд заходів, спрямованих на встановлення нульової ставки митних платежів при ввезені на митну територію України транспортних засобів для перевезення пасажирів у міжобласному та міжнародному сполучення, у кількості 1200 автобусів, так як їх реалізація необхідна для створення реальної можливості оновлення рухомого складу українськими перевізниками.

З керівництвом ОПАС та перевізниками домовились про активізацію роботи Полтавського обласного відділення ГО «ВААП» в процесі розробки нормативно-правових актів, залученні нових членів до організації та подальшу плідну співпрацю.

За результатами проведених зустрічей направлено лист до Міністерства інфраструктури України з пропозицією включити до Стратегії зазначені вище проблемні питання.

You must be logged in to post a comment Login