Проект рішення наради з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автотранспорті (+ФОТО)

Проект

 

РІШЕННЯ

МІЖВІДОМЧОЇ НАРАДИ З ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ У СФЕРІ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ

 

 

м. Київ 17 березня 2015 року
час проведення:
з 10-00 год. до 12-30 год.
зал засідань (кім. 0326)

 

 

Під час міжвідомчої наради з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті її учасниками відмічено критичність ситуації, яка склалася в галузі пасажирського автомобільного транспорту загального користування.

Зростання цін на паливно-мастильні матеріали, безперешкодна діяльність на ринку «нелегальних» перевізників, зарегульованість діючого законодавства України, а також бездіяльність деяких державних установ, відповідальних за функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень, призвели до дестабілізації в галузі, яка вже декілька років не розвивається  і знаходиться на межі існування.

На автобусних маршрутах загального користування склалася ситуація, коли, за умов діючих тарифів переважна більшість автомобільних перевізників працює собі в збиток і доведена майже до банкрутства.

Зважаючи на незадовільну ситуацію у сфері функціонування автомобільного транспорту загального користування, усвідомлюючи необхідність створення умов для безпечного, якісного та ефективного перевезення пасажирів, сприяючи реалізації політики, спрямованої на розвиток та удосконалення автомобільної транспортної галузі з урахуванням європейських умов допуску до ринку надання послуг на автобусних маршрутах, а також беручи до уваги перелік обговорюваних на нараді проблемних питань в галузі автомобільного транспорту, її учасники

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Міністерству інфраструктури України:

 

1.1.    Спільно з заінтересованими центральними органами виконавчої влади,  галузевими громадськими та профспілковими організаціями розробити «Дорожню карту» щодо вирішення проблемних питань галузі пасажирського автомобільного транспорту.

Термін: другий квартал 2015 року

1.2.    Звернутися до голів обласних державних адміністрацій та міських рад  щодо термінового перегляду діючих тарифів на міських, приміських, та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах та приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

 

Термін: до 01.04.2015

1.3.    Забезпечити проведення спільних міжвідомчих нарад за участю представників Міністерства інфраструктури України, інших органів виконавчої влади та автомобільних перевізників для покращення роботи пасажирського автомобільного транспорту.

 

Термін: щоквартально

 

1.4.    Забезпечити розробку та подання в установленому порядку на розгляд уряду відповідних проектів актів законодавства України, передбачених планами імплементації деяких актів законодавства ЄС у сфері автомобільного транспорту, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 1160-р.

 

Термін: відповідно до розпорядження

Уряду від 26.11.2014 № 1160-р

 

1.5.    Забезпечити розповсюдження в засобах масової інформації Рішення міжвідомчої наради з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті.

 

Термін: до 27.03.2015

 

_______________

DSC_5868 DSC_5869 DSC_5873 DSC_5909 DSC_5914 DSC_5919 DSC_5924 DSC_5926 DSC_5943 DSC_5958 DSC_5972 DSC_6026 DSC_6050

You must be logged in to post a comment Login