Привітання Цибука А.М. з нагоди 75-річчя з Дня народження!

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс»

сердечно вітають директора ТОВ «Дніпропетровське автотранспортне підприємство 11228»

ЦИБУКА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА

Заслуженого працівника транспорту України

з нагоди 75-річчя з Дня народження!

Цибук Анатолій Михайлович народився 28 липня 1942 року на Донеччині. Свою трудову діяльність розпочав в 1960 році. На керівних посадах в галузі автомобільного транспорту працює з 1983 року. При вирішенні всіх питань проявляє ініціативу, добре знає економіку підприємства. Незважаючи на труднощі очолюване ним підприємство на протязі багатьох років працює стабільно.

Сьогодні Анатолій Михайлович успішно поєднує обов’язки керівника автопідприємства з ефективною суспільно-громадською діяльністю в якості депутата міської ради, члена президії обкому галузевої профспілки.

За багаторічну сумлінну працю високий професіоналізм Анатолій Михайлович був нагородженим орденом «За заслуги III ступеня»,                   5 медалями, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, а також присвоєно значна кількість почесних звань та відзнак.

Від усього серця бажаємо Вам, шановний Анатоліє Михайловичу, міцного здоров’я, родинного щастя, радості та життєвого благополуччя.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, а на серці – добре й сонячно від вдячності людей.

 

З повагою,

колектив ГО «ВААП» та «УКРАВТОТРАНС»

You must be logged in to post a comment Login